1 / 1
Stakleni baloni
1.400 €
Цената е фиксна
06.04.2022 15:58

Делчево / Делчево

Se prodavaat stakleni baloni za vino i rakija 54lt italianski,koristeni vo odlicna sostojba. Cena 1400 den.Prakame po kargo.Informacii na telefon 071 542 027 ili 033 411 494 Gjorgji

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078811200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам