1 / 12
Hotel od 470m2 so 13 sobi Gerakini Halkidiki
1.100.000 €
01.03.2023 16:14

Скопје Центар / Скопје

" Ексклузивност HalkidikiHome.gr "
Геракини (Ситонија) Халкидики Се продава два ката Хотел 600 кв.м со 13 наместен соби: 9 двојки 22м2 и 4 тројки 38м2.Во Парцела: 1000 кв.м.
Хотелот е новоизграден во 2019 година.
Се наоѓа на многу добра област, многу блиску до море (250 метри).
Се состои од студија и апартмани од три типа погодни за сместување од две до четири лица.
Некои имаат и приватна градина, додека сите се украсени со елеганција и модерен стил, удобни и функционални со најсовремена опрема.
многу добар преглед при booking 9.6 (rewiev).
Има изобилен паркинг пред хотелот.
Хотелот е подготвен за работа за сезоната 2022 година.
Се наоѓа на само 65 километри од аеродромот и 75 километри од центарот на Солун.

За повеќе информации и фотографии +306994867940 Viber & WhatsApp

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Ridi.NewDeal
Tsmiski 33 Thessaloniki
Потврден огласувач
00306994867940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам