1 / 9
kuka vo kisela voda 250m2
300.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 11:03

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

dimo hadzi dimov 152

kuata ima 4 posebni stambeni edinici...moze da se koristi i kako semejna i kako hostel..dvor i ogradi celosno od kamen.. i trevna povrsina...ima hodnik skali do site stambeni edinici..dva stana po 71m2 i dve garsonjeri od 36 i 54m2..greenje i ladenje so klimi na sekoj sprat vo sekoja soba.. za podetalno na tell. 071-376-247 Vanja..
KP-4720/4 KO-Kisela voda-1

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vanja
Потврден огласувач
071376247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам