1 / 4
PS4 DualShock4 Controller v2 Black
3.000 МКД
Цената не е фиксна
27.06.2022 11:50

Велес / Велес

PS4 DualShock4 Controller v2 Black...
Rackata e kupena od germanija pred okolu 6,7mes,koristena za igranje na kompjuter,ne poveke od 10x...Kako nova,bez grepka i bilo kakvo ostetuvanje...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078424152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам