1 / 10
Hladnjak za klima vw polo lupo seat arosa
1.500 МКД
05.12.2021 12:54

Долнени / Прилеп

Hladnjak za klima, kupen za vw lupo 1.4tdi 2000god no ne pasirara za istata. Spored specifikaci vo enternet pasira za
Vw polo 1995-1999 1.9D 1.6 i 1.7SDi
Polo 1.4 i 1.0 benzin
Seat arosa 1.0 i 1.4 benzin do 2004
Zamena moze za klima hladnjak za vw lupo1.4 tdi 2000godina napomena nemam drugi delovi zemen e po greska od germanija
070 208 584 Qani

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Sami
Skopje
Потврден огласувач
070564281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам