1 / 1
Vrati od kujna, medijapan visok sjaj
5.000 МКД
06.03.2022 14:16

Аеродром / Скопје

Se prodavaat vrati od kujna , medijapan visok sjaj,odlicno zacuvani
Cena 5000den. Komplet
Staklenite 4 vrati 80x30
2 vrati 30x30
2 vrati 72x30
4vrati 72x34
2 vrati 80x30
2 vrati 65x30
Tel.za kontakt 072 210 695

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070250426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам