1 / 7
Vw Passat B5.5 1.9tdi
1 €
07.11.2022 23:42

Македонска Каменица / Делчево

Vw passat na delovi
1.9tdi 131ks 6 brzini
1.9tdi 131ks 5 brzini
Ima se prakam po kargo

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам