1 / 9
Velosiped BTWIN 27 ROCKRIDER 520
350 €
01.04.2023 17:59

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

RAM: L
Trkala: 27,5"
Kocnici: Diskovi so mehanicki pogon na sajla
Viljuska: SUNTOUR XCT80mm
Shifteri: SRAM X3

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
071219912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам