1 / 1
NOVA strafalica parkside
5.000 МКД
28.11.2022 23:49

Делчево / Делчево

20v -2ah namenata za strafenje i busenje na metal so dve brzini i regulitanje na vrtezi . So led osvetlubanje i metalen futet. Vo kuferot ima dopolnitelni dodatoci za nea. 078553682

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078733867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам