Se prodava plac na kacanicki pat
17 €
30.11.2022 12:04

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400m2 vednas do pat. So cist imoten list

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
071391110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам