1 / 10
KIA CEED 1.6 CRDI 2008
3.750 €
Цената не е фиксна
18.01.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Kia

Модел:

Cee'd

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Kia cee'd 1.6 CRDi Active 85kw/115 HP 2008 година, возилото е увезено од Франција и има 19500км поминато.
☎️ Инфо на 070/959-883 или 071/200-837
💶 Цена: 3750€
Возилото е во одлична состојба, и вреди да се види.

Опрема:
Сензори за паркинг
Серво волан
Воздушно перниче за возачот и совозачот
Автоматска климатизација
Борд Компјутер
ABS
Електрика на стакла
Имобилизатор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

TAG Auto
Потврден огласувач
070959883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам