1 / 4
Se izdava dukan vo novata katna garaza Prilep
250 €
04.11.2022 11:37

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

31 m²

Греење:

Струја

I istiot se prodava ili zamena za stan

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075207514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам