1 / 2
Брусалица Makita
150 €
Цената е фиксна
20.06.2022 12:18

Делчево / Делчево

Брусалица Макита професионална во екстра состојба
Цена 150 евра
информации на 078 258 010

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ДУЛЕ
Потврден огласувач
078 526 031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам