1 / 12
Rabotni platformi
1 €
08.07.2022 21:16

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat rabotni platformi za rabota na visina. Rabotna platforma od 21m koja rotira marka houlotte (zolta boja) vo odlicna sostojba. Rabotna platforma skyjack visina od 12 metri (plava boja) i rabotna platforma od 15 metri (zolta boja). Site platformi se redovno servisirani i odruzuvani i se rabotat sekojdnevno. Info na tel 075 414 070

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
071740039
Испрати Е-маил до огласувачот

Rabotni platformi

1 €

Bandasi mercedes 18ki 5x112

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам