Kolekcija na poshtenski marki(filatelija)
По Договор
12.08.2022 01:19

Прилеп / Прилеп

Prodavam cela kolekcija od 20.000 postenski marki.kolekcijata e sobirana preku 80godini.perfektno selektirana vo albumi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Се продава од:

kiro
Потврден огласувач
078323123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам