1 / 4
Лежај со душек
3.500 €
Цената е фиксна
10.02.2022 19:52

Кисела Вода / Скопје

Продавам лежај со душек со димензии 200*120.Иверицата е со дебелина од 25мм.
Користен е три години,и поради простор истиот е демонтира на делови.
Контакт 071321943 им

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

љупчо
Потврден огласувач
071321941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам