1 / 12
SEAT ALTEA XL 2.0TDI REGISTRIRANA
4.330 €
Цената не е фиксна
4.400 €
Денес 10:56

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e vo top sostojba so mala zabeleska na desno zadno krilo,servisirana komplet so zelen karton i registracija do 6mesec

ZA POVEKJE INFO JAVETE SE NA: 070321687

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO PLAC
Потврден огласувач
070321687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам