1 / 2
Plac vo Dracevo
38 €
23.01.2022 13:57

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

1785 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba Dracevo ,kaj SSK stadionot. Okolu placot ima kukji ,ima pat,voda,struja,kanalizacija.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
78291291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам