1 / 12
Се Продава Куќа
23.000 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 00:02

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

202 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

152 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Раде Иваноски Бр 30

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон купатило две визби гаража реновирана со плоча пвц дограма ламинат во собите има излез на две улици трофазна струја одвод довод канализација средено се куќата се најдува во населба Тризла за контакт барајте на овај број 075-737-714 Павлинка

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
077582500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам