1 / 4
Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi
2.800 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 19:34

Куманово / Куманово

Novogodisen popust.Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150W, novi voopsto ne koristeni.
Cena 2800den za komad ili 5000 za dvata.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам