1 / 10
Sony — 3-sistemski zvucnici
7.000 МКД
8.000 МКД
07.12.2022 16:28

Струмица / Струмица

Zvucnicite i vizuelno i tehnicki se extra zacuvani. Bez nikakvi ostetuvanja.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам