1 / 8
Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba
6.500 €
09.06.2022 17:36

Прилеп / Прилеп

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
070259616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам