1 / 7
MADZARI na posledna 50-ka 67m2 trosoben
55.000 €
10.02.2022 08:31

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Madzari

MADZARI na posledna 50-ka se prodava trosoben odlicen stan 67m2 kompletno renoviran na 4/5 so parno bez lift.Se prodava so mebel.
Cena 55.000€
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KOZLE nov trosoben stan 55m2

400 €

KARPOS 4 kaj Sarteks 75m2 opremen

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам