1 / 3
Casi vinski/sok restoranski
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2022 12:53

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat casi novi za vino ili sok.

Cena po dogovor

tel 071 294 952

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070341 944;071294 952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам