1 / 12
PS4 Controller,kontroler, racka, joystick ,gamepad
1 €
Цената е фиксна
27.04.2022 21:06

Прилеп / Прилеп

НОВИ PS4 контролери SONY DUALSHOCK 4 V2,
НОВИ PS4 контролери , како оригиналот, супер квалитет

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
076425971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам