1 / 3
Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА 230V/1,5KW
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2022 18:40

Сопиште / Скопје

Се продава Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА монофазна 230V/1500W, користена околу 6 месеци во исправна добро сочувана состојба.
Погледајте ги сликите на кои се дадени карактеристиките!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам