1 / 2
KONDENZATORSKI STUDISKI MICROFON
30 €
28.05.2022 09:37

Прилеп / Прилеп

Profesionalen kondenzatorski studiski microfon 7451 so metalna konstrukcia i vrven kvalitet potpolno nov pakovan.

Категорија: Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
075635600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам