Hitno Se prodava luksuzna kujca
250.000 €
15.12.2021 22:45

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Borka Taleski

Se prodava luksuzna kujca idealna za sovremeno ziveenje, P+2 nova gradba so sovremeni materijali parno Greenje I ekstra moderen mebel, Seriozni kupuvaci mozat da ne kontaktiraat na tel 078 254 703 I 075229184

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Natasa
Потврден огласувач
38978254703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам