1 / 7
Printer Xerox nov ne koristen
По Договор
3.000 МКД
03.08.2022 01:49

Кавадарци / Кавадарци

Printer Xerox,nov voopsto ne koristen,se prodava bez toner,printa vo crno bela boja
075 378 051

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Auto
Потврден огласувач
075378051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам