1 / 8
GP Pointer metal detektor orginal
1.399 МКД
1.400 МКД
23.06.2022 09:49

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

GP Pointer metal detektor orginal
Detekcija na instalacii vo zid i pod.
Dostava za 24 chasa

Info na tel 075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

GARRETT Metal detektor detector

2900 МКД

Metal detektor do 2m

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам