1 / 11
Se prodava
1.600 €
Цената не е фиксна
14.09.2022 14:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava punto 2001g 1,2 16 v benz cist reg stegnato za vozejne novi gumi akomulator servis praeno centralno zakl elek na prozori mala potrosna zacuvano vo odlicna sostojba za inf na 070 593 254. 075 592 792 novi gumi klima abees i dr raboti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
70593254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам