1 / 9
KARPOS 4 trosoben opremen stan 67m2
200 €
02.02.2022 12:59

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Karpos 4

KARPOS 4 se iznajmuva troseben namesten stan 67m2 na 4/4 so parno bez lift.
Cena 200€/mesecno
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

PEDAGOSKA 40m2 prazen prv kat so kujna

200 €

KARPOS 4 trosoben opremen stan 67m2

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам