KAMION VOLVO EURO 5 2008god
1 €
19.12.2021 16:25

Кривогаштани / Прилеп

se prodavat kamion volvo euro 5 2008 isto i prikolicata e 2008 god donesen od svajcarija so pominati 824,000 km vo top sostojba 075 558 307

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
075558307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам