1 / 11
Audi a4 2.0 2008 god
10.000 €
23.05.2022 18:27

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam audi a4 2.0 tdi 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolata e vo besprekorna sostojba, maksimalno zacuvana bez ni edna zabeleska. Za poveke informacii javete se
Audi A4 2.0 TDI 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
God: 12.2008
Km: 230.000
Kw:105/143 ks
Kluca : 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
077469704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам