1 / 10
WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
17.03.2023 16:26

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

НОВО!
Имаме нови модели на Wi-FI камери.
Се инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или компјутер.
Со ова камера можете во секој момент да гледате и следите што се случува во вашиот дом ,канцеларија дукан . двор, плац, итн
Камерите имаат сензор кога има движење ви дојавува на вашиот мобилен телефон
Камерите имаат слот за мемори карта
На овие камери имате ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА:
Камерите можете да ги купите во нашиот дукан во Скопје(близина на градежен факултет) или да ги нарачате со услуга достава до адреса(услугата е 130 денари) Повеке информации на 078 280 459 Цените на камерите се РЕКЛАМНИ
Надворешна камера 2400денари (1 година гаранција)
Внатрешна камера без лан порт 1800 денари(1 години гаранција)
Внатрешна камера со лан порт 2000 денари(1 година гаранција)
За секоја купена камера добивате ФИСКАЛНА сметка.
Повелете ве очекуваме, за купени две или повеке камери добивате екстра попуст. Повеке информациимна 078 280 459

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

deko
Потврден огласувач
070780881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам