1 / 1
TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18
По Договор
20.02.2023 14:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

Auris

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72/ 600-008

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragoljub
Потврден огласувач
072600008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам