1 / 6
Kristalni casi
900 МКД
23.12.2022 23:10

Битола / Битола

Se prodavaat 6 kristalni casi proizvodstvo Jugoslavija. Visina na casite 15cm dijametar 7.5cm. Ubavi teski casi

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

VALENTINA
Потврден огласувач
071294213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам