1 / 10
BMW 116D/116KS 2012 god
9.399 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 10:38

Кисела Вода / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 116D 116 ks 2012god.

Cena 9399evra.
Voziloto e vo super sostojba, servisirano, registrirano do Juni 2023. Euro 5, 188000 km.
Novi zimski gumi.
Moze zamena, za kesh ekstra cena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
070242741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам