1 / 8
Prodavam Reduktor i Pumpa za kiper
400 €
27.09.2022 20:50

Прилеп / Прилеп

Prodavam Reduktor i Pumpa za kiper (Od Scania)
Cena za Reduktorot 300 evra.
Cena za Pumpata 100 evra.
Komplet 350 evra.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам