1 / 6
Audi A4 2.0 tdi 8 v
11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2022 12:39

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golem servis reg do 11 mesec 2022 mozii i zamena
Br.za kontakt 075 549 482

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
075549482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам