1 / 1
Rig so 6 x Red Devil 6700XT 12GB novi so 2 god. garancija
8.000 €
8.500 €
23.01.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GPU: 6 × RED DEVIL 6700XT 12GB
(2 god. MK garancija do dek. 2023 god.)
Stabilni 290mhs
====
MATICNA: ASROCK
====
PSU: COOLER MASTER V1200 PLATINUM 1200W
====
Samo za seriozni kupci sto sakaat kvalitet

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Митре
Потврден огласувач
071522920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам