1 / 4
Се продава угостителска опрема
1 €
06.07.2022 11:34

Сопиште / Скопје

Се продава угостителска опремаРаботни маси 216/76/82 1000 ЕУР,


Печењара со 3 фурни 1800 ЕУР

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Valentina
Ul.1,Br20 Sopiste
Потврден огласувач
075272808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам