1 / 6
Мажјак Самојед за парење
1 €
30.06.2022 10:38

Прилеп / Прилеп

Чистокрвен мажјак Самојед спремен за парење, без педигре, стар 6 години.
Исклучиво за парење со Самојед.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075333989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам