1 / 6
Metal detektor - zlato Nov
5.999 МКД
7.999 МКД
06.07.2022 02:59

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Инфо на тел 075 700 808 - Метал злато детектор.
Оперативна фрекфенција 5.69KHz Работи на 2 батерии од 9VInfo na tel 079 277 007

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal zlato detektor detector 13' sonda max do 3m

330 МКД

Metal detektor tava so sito

999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам