1 / 7
Avtomatski pneumatski ispustac na kondenzat
По Договор
30.10.2022 17:19

Карпош / Скопје

Avtomatskiot ispustac e nov i Germansko proizvodstv Donaldson ednostavno za priklucuvanje vo pneumatska instalacija

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

lupco
Потврден огласувач
076349932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам