1 / 6
Se prodava kukja vo Dracevo vo odlicna sostojba
55.000 €
14.05.2022 17:58

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

104 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dracevska 4 br. 28

Se prodava kukja vo odlicna sostojba.
Kukjata se naogja vo Dracevo kaj market Gigo.
104 kvadrati na plac od 200 kvadrati.
Kujkata e so imoten list i vednas moze da se prefrli.
Povekje informacii na telefon
077594788

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071313796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам