1 / 6
HONDA INSIGHT 1.3 HIBRID - 2009 GODINA
1 €
29.11.2022 23:03

Богданци / Гевгелија

Марка:

Honda

Модел:

Insight

Година:

2009

Гориво:

Хибрид

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Honda Insight uvezena od Svajcarija
Kolata e vo odlicna sostojba.
Od OPREMA:
- NAVIGACIJA
-BLUETOOTH
-KLIMA
-ALUMINSKI BANDAZI SO ODLICNI ZIMSKI GUMI
-XENON FAROVI
-GREACI NA SEDISTA
- F1 MENJAC ( NA VOLAN )

Ekonomicna kola potrosuvacka 4.5/5 L na 100km
Za poveke info javete se Mozna e zamena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stevo
Потврден огласувач
077883404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам