1 / 2
Se prodava MITSUBISHI stereo receiver DA - R250
3.000 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 17:31

Кисела Вода / Скопје

MITSUBISHI stereo receiver DA - R250
Kontakt: 075 44 06 01

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам