1 / 4
Bitmain Antminer L3 +
500 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 08:22

Куманово / Куманово

Prodavam 2 Antminer L3 (refurbished)

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
38976433006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам