1 / 1
Vrabotuvanje kelner
2 €
Денес 06:36

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

poveke info samo na viber
077 503 400
za sezonska rabota ili
za dolg vremenski period 1 rabotno mesto
platen smestaj za lica koi ne se od ohrid

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Pepo
Потврден огласувач
077503400
Испрати Е-маил до огласувачот

Parking senzori univerzalni site boi

1200 €

Bandazi 22ki touareg porshe audi

9 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам